top of page
seres_3_slider_2022_webp.webp

DONGFENG SERES 3

Potešenie z elektrického SUV

SERES 3 je skutočné elektrické SUV plné výkonu a radosti z jazdy

Dongfeng SERES 3 poháňa špičkový systém správy batérií. Všetko, čo chcete v elektrickom vozidle, bez kompromisov môžete mať. Inovatívne, inteligentné, elektrické, bezpečné SUV, to je Dongfeng SERES 3.

 

Vozidlo ponúka vylepšené bezpečnostné systémy, technológie, ktorým môžete dôverovať a nezabudnuteľný vzrušujúci výkon a jazdné vlastnosti.

Batéria LiFePO4 - batéria fosforečnanu lítno-železitého. Vozidlo sa dodáva s typom batérie so železom v katóde. Neobsahuje takzvané konfliktné kovy. Nižšia hustota energie (približne 100 Wh na kilogram) ako napríklad lítium-polymérové ​​batérie, ale výrazne vyššia bezpečnosť. Dnes je LiFePO4 známa ako najbezpečnejšia technológia batérií. Vysoký výkon s veľmi dobrou výdržou.

...elektrické SUV DONGFENG SERES 3

dongfeng modely farby
dongfeng seres 3 display
dongfeng seres 3 virtualny kokpit
dongfeng seres 3 bezpecnost
dongfeng seres 3 elektromobilita

...pozrite, čo sa ešte v ňom skrýva

dongfeng seres 3 dizajn vozidla

DIZAJN VOZIDLA

Mestské elektrické SUV SERES 3 je automobil s robustným a športovým dizajnom, ktoré svojim majiteľom poskytuje priestranný, praktický priestor v prémiovej výbave, ktorý ocenia pri ich spoločných ekologických cestách. Nový elektrický pohon je nielen šetrný k prírode a k rodinným financiám, ale ponúka aj dostatočnú zábavu na cestách.

dongfeng seres 3 sportove suv

ROBUSTNÝ A ŠPORTOVÝ DIZAJN

Veľká a robustná predná maska spolu s mierne zaoblenými ostrými športovými líniami a s dlhými a úzkymi svetlometmi vo Vás vyvolá tie správne pocity, ktoré očakávate od vášho elektrického mestského SUV.

dongfeng seres 3 interier

PRIESTRANNÝ A PRAKTICKÝ

5 miestne plnohodnotné kožené sedadlá Vás na vašich cestách zabalia do pohodlia kvalitného koženého čalúnenia vysokej kvality, ktorá je navyše obklopená praktickými úložnými priestormi.

dongfeng seres 3 multimedia

DIGITÁLNY KOKPIT A MULTIMÉDIA

Po nastúpení do vozidla Vás doslova obklopia prémiové technológie ako je digitálny kokpit spolu 10,25 palcovým multimediálnym systémom. Takto veľkú obrazovku využijete aj pri parkovaní kedy využijete 360° panaromatický prehľad okolo Vášho vozidla. Vozidlo Vám taktiež ponúka bezdrôtové nabíjanie telefónov.

dongfeng seres 3 bezpecnost

BEZPEČNOSŤ

O vašu bezpečnosť na cestách sa stará najmodernejší skelet karosérie s vysoko pevnostnej ocele. Elektromobil je štandardne vybavený 6 air-bagmi. Elektromobil Vám ponúka pomoc od asistentov ako je rozjazd do kopca, pomoc pri zjazde z kopca, HSA, DHA, PEPS, TPMS, tempomat a mnoho ďalších.

dongfeng rezim jazdy

VÝBER REŽIMU JAZDY

SERES 3 Vám pomôže myslieť na všetky štýly Vašej jazdy. Môžete si zvoliť medzi 3 jazdnými módmi ako je: Komfort / ECO / ŠPORT

dongfeng seres 3 baterie

LÍTHIOVÉ BATÉRIE

Vo vozidle sú použité najnovšie lítiové batérie s kapacitou 53,61kWh, ktorá Vám dopraje nadštandardný dojazd v rámci elektromobilov. Vďaka tejto najnovšej batérii viete využívať vaše vozidlo plnohodnotne aj ako prvé vozidlo vo vašej rodine. V prípade, že vaše vozidlo je potrebné už dobiť, tak to viete zvládnuť za 30 minút z 20% na 80% kapacity batérie.

GALÉRIA DONFENG
SERES 3

bottom of page