top of page

Financovanie vozidiel DONGFENG

Nestrácajte čas s vybavovaním úveru v banke. U nás v Remesloservise si môžete vyriešiť všetko pod jednou strechou. Medzi našich poskytovateľov úverov patria najsilnejšie finančné inštitúcie ako banky, leasingovky. Ak však už máte vybranú spoločnosť cez ktorú chcete auto financovať, prípadne v nej máte predschválený úver alebo leasing, akceptujeme to a bude Vám nápomocný pre poskytnutie potrebnej administratívnej agendy. 

Pre koho je určený leasing úver na automobily DONGFENG?

Úver je výhodný pre všetkých, nech už ste podnikateľ, firma, alebo bežný spotrebiteľ. Pre každého z vás máme pripravené riešenie ako nadobudnúť svoje nové auto značky DONGFENG.

Dongfeng uver leasing operatívny leasing
DONGFENG ix5 na úver leasing

AJ DONGFENG JE ČSOB LEASING

DONGFENG

Leasing na pätiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 5 rokov raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 20%.

DONGFENG

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 4 rokov raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

DONGFENG

Leasing na tretiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 3 rokov raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 33,33%.

DONGFENG

Premium Leasing

ČSOB

Mesačné splácanie vozidla bez navýšenia, vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 20% - 60%.

FINANCOVANIE VOZIDIEL DONFENG NA  LEASING / ÚVER / OPERATÍVNY LEASING

O SPOLOČNOSTI

ČSOB Leasing, a.s. ako inovatívna spoločnosť a dlhodobý líder na slovenskom lízingovom trhu ponúka svojim zákazníkom komplexné lízingové a poisťovacie riešenia. S ponukou finančného lízingu, operatívneho lízingu či spotrebného úveru si môžete prefinancovať osobné, úžitkové a nákladné automobily, motocykle, stroje a zariadenia, technológie a tiež aj nehnuteľnosti.

ČSOB dongfeng uver leasing operativny leasing

Prostredníctvom siete 13 pobočiek sme vám k dispozícii v každom regióne Slovenska. Privítame vás v Bratislave, Dunajskej Strede, Nových Zámkoch, Trnave, Nitre, Prievidzi, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade, Prešove, Košiciach a aj v Michalovciach.

FINANCOVANIE

ČSOB Leasing, a.s. vám ponúka financovanie osobných vozidiel značky DONGFENG.

Výhody financovania s ČSOB Leasingom:

  • na jednom mieste zrealizujete výber vozidla, podpis zmluvy a poistenie

  • havarijné a povinné zmluvné poistenie je súčasťou splátok

  • všetko o vašom lízingu máte k dispozícii online vďaka zákazníckemu portálu 

LEASING KALKULAČKA

V prípade záujmu o financovanie vozidla získajte predbežnú kalkuláciu vyplnením údajov v  lízingovej kalkulačke.

bottom of page