top of page
dfsk-ix5-dm-grupo-invicta_dfsk_ix5-4_edi

DONGFENG
FENGON 5 

Nová generácia inteligentného SUV - typu KUPÉ 

Necháte sa uniesť vášňou DONGFENG?

Vo vnútri môžete vidieť dvojdielnu panoramatickú strechu, ktorá vám umožní vychutnať si prirodzené presvetlenie interiéru a taktiež si dopriať čerstvý vánok počas cestovania.

 

Toto vozidlo si je možné zvoliť v modrej, bielej, čiernej alebo tmavočervenej farbe podľa každého vlastného vkusu.

 

Dongfeng FENGON ix5 v každej zo svojich farieb odráža pocit luxusu a pohodlia na cestách.

 

Exteriérové doplnky s chrómovými líniami dávajú ix5-ke vyniknúť a to hlavne vďaka dizajnu prednej časti vozidla s jasne výraznými detailmi a centrálne umiestnenému logu.

s Dongfeng FENGON ix5 dostávate oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá

DONGFENG fengon ix5 interier

Okrem športového dizajnu exteriéru má SUV Glory GLORY FENGON iX5 aj sériu príslušenstva najnovšej generácie, napríklad centrálnu multimediálnu jednotku s 10,25-palcovým dotykovým displejom, ktorá umožňuje tiež centrálne ovládanie vozidla a konektivitu s mobilnými telefónmi.

 

Multifunkčný volant je potiahnutý kožou, ktorý je vybavený multifunkčnými tlačidlami na ovládanie rôznych prvkov, ako je hudba, hlasitosť, rádio a palubný počítač.

 

Nové SUV GLORY FENGON iX5 obsahuje parkovacie senzory s zadnou kamerou kameru, ktorá uľahčuje parkovanie a cúvacia kamera Vám umožní na veľkej obrazovke vidieť, aké predmety alebo ľudia sa nachádzajú v zadnej časti vozidla. Vo vyššej verzii má toto vozidlo aj prednú kameru, pomocou ktorej máte na dohľad celý priestor okolo vozidla.

 

Nakoniec si všimnete, že sedadlá, dvere a lakťové opierky majú čierne alebo červené čalúnenie z NAPPA kože (v závislosti od zvolenej verzie), ktorá dodáva interiéru vozidla veľkú eleganciu a príjemný pocit v každom okamihu jazdy.

...pozrite, čo sa ešte v ňom skrýva

DONGFENG SVETLA

AKO SVIETI DONFENG?

Pred samotnou jazdou Vás auto DONGFENG ix5 privíta dennými LED svetlami. Zadná časť je vybavená priam ikonickým LED osvetlením. Predné svetlá používaju vynikajúcu technológiu, ktorú poznáte z premiových vozidiel ako FULL LED TECHNOLOGY. 

Váš nový automobil FENGON ix5 je vybavený dynamickými smerovými svetlami a  v interiéri automobilu budete mať na výber LED osvetlenie v 7  možných farbách podľa vašej aktuálnej nálady alebo ako sa vám bude páčiť.

 

Vozidlo do zákrut prisvecuje je pomocou LED hmlových svetiel, vďaka čomu získate lepší prehľad o situácii na vozovke a pre lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť ľudí. 

dongfeng glory fengon ix5 klimatizácia

KLIMATIZÁCIA / KÚRENIE / VENTILÁCIA

Inteligentná regulácia klímy a štandardne vyhrievané predné kožené sedadlá sa ovládajú jednoducho dotykom na dotykovej obrazovke na centrálnom ovládacom paneli a zaručia Vám pôžitok z jazdy na Vašich cestách.

Dongfeng glory fengon ix5 komfort vozidla

POHODLIE A KOMFORT Z JAZDY PRE VŠETKÝCH CESTUJÚCICH

Kožený interiér s vyhrievaním ergonomických sedadiel a s elektricky nastaviteľným sedadlom vodiča Vám prinesie radosť z jazdy. Vozidlo ix5 poskytuje dostatok vnútorného priestoru pre vodiča aj cestujúcich. Vďaka svojim 5 polohám majú zadné sedadlá v porovnaní s prednými sedadlami priestor na kolená 28 centimetrov. Vzadu, keď nie je obsadené stredné sedadlo, je možné sklopiť pohodlnú lakťovú opierku, kde je priestor na umiestnenie pohárov alebo fľašiek s nápojmi. Celé vozidlo má držiaky na poháre pre cestujúcich a veľa úložného priestoru pre vodiča alebo cestujúcich. 

Dongfeng glory fengon ix5 inteligentna navigacia

INTELIGNETNÁ NAVIGÁCIA

Vozidlo FENGON ix5 má inteligentný navigačný systém s rozpoznávaním hlasu. Na základe sledovania aktuálnej dopravnej situácie vám pomáha vyhnúť sa zápcham a kolónam na cestách. Aktualizácie máp sú k dispozícii zdarma a zahŕňajú zmeny v cestnej sieti a revidované obmedzenia rýchlosti.

Navigácia od DONGFENG Vás dopredu informuje ktorý pripájací alebo odbočovací pruh je najvhodnejší pre pohodlnú a bezpečnú jazdu. Už sa nemusíte báť, že miniete s DONGFENG odbočku.

dongfeng glory fengon ix5 kvalita styl na vysokej urovni

ŠPORTOVÝ A ŠTÝLOVÝ VZHĽAD NA VYSOKEJ ÚROVNI

Nový Glory Fengon 5 posúva štýl na vyššiu úroveň. Chrómovaná radiaca páka je zakončená rafinovanými mäkkými materiálmi pre ešte pohodlnejšie ovládanie.

Výber 3 rezimov jazdy dongfeng glory fengon ix5

VÝBER REŽIMU JAZDY

DONGFENG Glory Fengon ix5 Vám pomôže vychutnať si dynamický štýl jazdy pomocou štandardne dodávanej automatickej prevodovky, ktorá Vám ponúka možnosť zvoliť si z 3 rôznych jazdných režimov.

Komfort: pre každodennú premávku.

Šport: zvlášť pre fanúšikov športovejšieho štýlu jazdy.

Zima: na jazdu v zlom a zimnom počasí.

GALÉRIA DONFENG

GLORY FENGON ix5

bottom of page