top of page
DongFeng GLORY 580 Slovensko

DONGFENG GLORY 580

Skúste niečo iné

Vystúpte z davu...

GLORY 580 je skutočné 7 miestne, priestranné, elegantné a rodinné SUV

Dongfeng GLORY 580 je všestranné a luxusné rodinné vozidlo s ktorým sa môžete s rodinou alebo priateľmi vybrať kamkoľvek. Na každý deň GLORY 580 bude čakať na nové výzvy a vzájomné dobrodružstvá. 

 

Vďaka svojim 3 radom sedadiel je možné usadiť 7 osôb, pričom stále zaručuje pohodlné cestovanie aj vďako svojmu vnútornému veľkorysému priestoru. Ak nepotrebujete všetkých 7 sedadiel, dva rady zadných sedadiel sa dajú sklápať nezávisle, čo vám umožňuje sklopiť 1, 2, 3 alebo 4 sedadlá, aby ste vytvorili viac ložného priestoru, pre nákupy, prepravu batožiny, športového vybavenia alebo iných rozmernejších predmetov.

 

Tretí rad má 65-centimetrový priestor medzi sedadlami, a druhý rad 75 centimetrový rozostup.

...s ktorým si užijete vysokokvalitnú jazdu a cestovanie

DONGFENG GLORY 580 skusobna jazda

SUV GLORY 580 má inteligentnú navigáciu so sledovaním aktuálnej dopravy a moderné technológie pre lepší zážitok z jazdy. Jeho zábavný systém s 8-palcovou dotykovou obrazovkou, s pripojením Bluetooth a USB portom vám umožní pripojiť vaše mobilné zariadenie na prehrávanie hudby alebo ho viete využiť na nabíjanie periférií počas cestovania.

 

Všetky sedadlá GLORY 580 majú čalúnenie z ekokože a 6 držiakov na nápoje, a tým pádom si môžu členovia rodiny alebo posádky pohodlne a bezpečne položiť kávu alebo nápoje.

Kúrenie a klimatizácia majú nezávislé výstupy v prednej a zadnej časti, čo umožňuje lepšiu reguláciu teploty v 3 radoch sedadiel.

...a čo tak sa pozrieť ďalej

kluc dongfeng glory 580
drziak na napoje dongfeng
dongfeng glory 580 komfort
kokpit dongfeng
parkovacia brzda dongfeng glory 580.jpg

GALÉRIA DONFENG

GLORY FENGON ix5

bottom of page