Cenník
Katalóg
Voyah_Free_2021_2.jpg

DONGFENG VOYAH

ELEKTRICKÉ SUV VYŠŠEJ TRIEDY

Voyah Free štandardne prichádza s dvojicou silných elektromotorov (jeden na každej náprave) s celkovým systémovým výkonom až 360 kW (480 k) a krútiacim momentom 750 Nm. Práve kombinácia výborných dynamických parametrov s pohonom všetkých štyroch kolies zabezpečí veľkému crossoveru obdivuhodné zrýchlenie z 0-100 km/h už za 4,7 sekundy.

Voyah_Free_vybava.jpg

INTERIÉR A VYBAVENIE

Každá jazda bude zážitkom. Vzduchové odpruženie spríjemní a zjemní každú cestu, na ktorú sa vydáte.

Cíťte sa ako pán vozidla. Obklopia Vás elektricky nastaviteľné, pamäťové predné sedadlá v 2-tónovom vyhotovení. Aby toho nebolo málo, Voyah Free ponúka ďalšie luxusné prvky ako je viac-stupňové vyhrievanie, ventilácia a masážna funkcia.

V päťmiestnej kabíne sú vodič a spolujazdec oddelení vysokým stredovým tunelom. Predný panel obsahuje tri spojené obrazovky; informačný a zábavný komplex rozpoznáva gestá a hlasové príkazy. Vodič tak môže napríklad nastaviť teplotu v kabíne či ovládať elektrické ovládanie okien.

Voyah Free má zabudovanú technológiu rozpoznávania tváre vodiča a umožňuje bezdrôtové aktualizácie softvéru. Súčasťou je viac ako 15 systémov na podporu vodiča, inteligentný navigačný systém, technológiu aktívneho nočného videnia a mnohé iné funkcie pre vodiča a pasažierov.

Elektronický crossover obsahuje snímače odtlačkov prstov a rozpoznávanie tváre vodiča. Auto má tiež niekoľko 3mm radarov s vlnovou dĺžkou, 9 kamier a 12 ultrazvukových senzorov. K dispozícii je kruhový kamerový systém, monitorovanie „slepých“ zón a nočné videnie, ktoré monitoruje situáciu na ceste na vzdialenosť 150 metrov.

Čerešničkou na torte je aktívne potláčanie okolitého hluku, vďaka čomu sa môže Voyah pochváliť skutočne prémiovou akustikou.

Voyah_Free_motor.jpg

MAXIMÁLNY VÝKON

Má dva elektromotory (jeden na každom hriadeli), celkový výkon 360 kW a krútiaci moment 750 Nm!

Technické parametre
DONGFENG VOYAH FREE

GALÉRIA DONFENG
VOYAH FREE

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1