top of page
Voyah_Free_2021_2.jpg

DONGFENG VOYAH

ELEKTRICKÉ SUV VYŠŠEJ TRIEDY

Voyah Free štandardne prichádza s dvojicou silných elektromotorov (jeden na každej náprave) s celkovým systémovým výkonom až 360 kW (480 k) a krútiacim momentom 750 Nm. Práve kombinácia výborných dynamických parametrov s pohonom všetkých štyroch kolies zabezpečí veľkému crossoveru obdivuhodné zrýchlenie z 0-100 km/h už za 4,7 sekundy.

Voyah_Free_vybava.jpg

INTERIÉR A VYBAVENIE

Každá jazda bude zážitkom. Vzduchové odpruženie spríjemní a zjemní každú cestu, na ktorú sa vydáte.

Cíťte sa ako pán vozidla. Obklopia Vás elektricky nastaviteľné, pamäťové predné sedadlá v 2-tónovom vyhotovení. Aby toho nebolo málo, Voyah Free ponúka ďalšie luxusné prvky ako je viac-stupňové vyhrievanie, ventilácia a masážna funkcia.

V päťmiestnej kabíne sú vodič a spolujazdec oddelení vysokým stredovým tunelom. Predný panel obsahuje tri spojené obrazovky; informačný a zábavný komplex rozpoznáva gestá a hlasové príkazy. Vodič tak môže napríklad nastaviť teplotu v kabíne či ovládať elektrické ovládanie okien.

Voyah Free má zabudovanú technológiu rozpoznávania tváre vodiča a umožňuje bezdrôtové aktualizácie softvéru. Súčasťou je viac ako 15 systémov na podporu vodiča, inteligentný navigačný systém, technológiu aktívneho nočného videnia a mnohé iné funkcie pre vodiča a pasažierov.

Elektronický crossover obsahuje snímače odtlačkov prstov a rozpoznávanie tváre vodiča. Auto má tiež niekoľko 3mm radarov s vlnovou dĺžkou, 9 kamier a 12 ultrazvukových senzorov. K dispozícii je kruhový kamerový systém, monitorovanie „slepých“ zón a nočné videnie, ktoré monitoruje situáciu na ceste na vzdialenosť 150 metrov.

Čerešničkou na torte je aktívne potláčanie okolitého hluku, vďaka čomu sa môže Voyah pochváliť skutočne prémiovou akustikou.

Voyah_Free_motor.jpg

MAXIMÁLNY VÝKON

Má dva elektromotory (jeden na každom hriadeli), celkový výkon 360 kW a krútiaci moment 750 Nm!

Technické parametre
DONGFENG VOYAH FREE

GALÉRIA DONFENG
VOYAH FREE

bottom of page